• aikijasmin@gmail.com

Aikido klub Shugyo

Naš klub sledi tradicionalni organizaciji svetovne Aikido zeveze Aikikai in principom učenja svetovnega sedeža Aikida Hombu Doja v Tokyu (Japonska). Klub je član Aikikai zveze Slovenije, ki sledi predvsem učiteljema Wilku Vriesmanu in Christianu Tissieru.
Poslanstvo našega kluba je razvoj in promocija veščine Aikido ter organizacija treningov in seminarjev Aikida za odrasle in otroke.

Aikido klub Shugyo

Dojo se nahaja v poslovnem kompleksu Cubis, in sicer v poslovni coni A2 v Šenčurju pri Kranju (zemljevid). Vhod je z zadnje strani objekta pri prostorih Pošte Slovenije, kjer se po požarnih stopnicah na sredini objekta povzpnete do zgornjega nadstropja. Treningi potekajo vsak torek in četrtek po naslednjem razporedu:
otroci: 18:15 – 19:00
odrasli: 19:00 – 20:00

kontakt:
Jasmin Biščevič, 5. Dan Aikikai, tehnični direktor Aikikai zveze Slovnije
e-mail: aikijasmin@gmail.com
telefon: +386 40 172 682

Članarina

Članarina je enaka, ne glede na to, kateri dojo obiskujete. V primeru, da sta v klub včlanjena dva člana istega gospodinjstva, je eden izmed njiju upravičen do polovične cene članarine. Rok plačila mesečne članarine je do 10. dneva v tekočem mesecu, in sicer jo nakažite na TRR društva SI56 6000 0000 0467 126, kjer obiskujete treninge, lahko pa jo tudi osebno poravnate v društvu.

Odrasli

40 € / mesec